Wymagający klienci wybierają biuro rachunkowe (nie tylko) z Radzionkowa

Radzionków – jeśli tu znajduje się siedziba Twojej firmy, powinieneś zapoznać się z ofertą przygotowaną przez doświadczone biuro. O konieczności profesjonalnego prowadzenia księgowości wie każdy przedsiębiorca. W tym celu stworzone zostało Biuro Rachunkowe AS Agnieszka Szukała, niosące pomoc zarówno małym i średnim przedsiębiorcom. W gamie oferowanych usług można znaleźć

  • KPiR – kompleksowe zajęcie się podatkami firm, rozliczających się na zasadach ogólnych i wg podatku liniowego. Deklaracje, ewidencje oraz reprezentowanie przed wszystkim organami administracji publicznej oraz Urzędami Skarbowymi.
  • Kadry – biuro rachunkowe czuwa nad sprawami pracowniczymi firm z Radzionkowa. Listy płac, ewidencje czasu pracy, badania okresowe, karty urlopowe i znacznie więcej. Profesjonalnie, na czas i rzetelnie
  • Majątek firmy – czuwamy nad zarządzaniem magazynem i środkami trwałymi. Z naszą pomocą nie będziesz miał problemów z amortyzacją środków trwałych i wykazaniem zasadności poniesionych kosztów.

Co zrobić, aby nawiązać z nami współpracę? Biuro rachunkowe jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w Radzionkowie. Wszelkich informacji o współpracy i ofercie udzielamy również telefonicznie oraz drogą mailową.

Jak dojechać do nas z Radzionkowa?

41-908 Bytom
ul. Hutnicza 9, II piętro 
tel. 502 240 603 

as@as-biurorachunkowe.pl

Bądź na bieżąco
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram